آموزش میکس و مسترینگ

در پکیج آموزش میکس و مسترینگ در اف ال استودیو که به صورت فیلم آموزشی و توسط مدرس موسیقی علی دلفانی تهیه و تنظیم گردیده است .
آموزش کامل میکس و مسترینگ به طور علمی و عملی بر روی یک پروژه اف ال استودیو ارائه شده است , که بدون شک بهترین منبع آموزشی در سطح کشور می باشد .

آموزش میکس و مسترینگ

آموزش میکس و مسترینگ در اف ال استودیو

که از سرفصل های دوره آموزش میکس و مسترینگ می توان به :

• شناخت کامل میکس و مسترینگ
  • آموزش مرحله به مرحله فرآیند میکس
  • آموزش مرحله به مرحله فرآید مسترینگ
  • توضیح و آموزش تمام پارامترهای هر پلاگین
  • آموزش میکس یک پروژه بصورت عملی
  • آموزش مسترینگ یک پروژه بصورت عملی
  • انجام هر مرحله از آموزش با انواع پلاگین ها از جمله :
    پیش فرض اف ال استودیو تا کمپانی فب فیلتر , ایزوتوپ اوزون و غیره

اشاره کرد .
که توسط مدرس موسیقی : علی دلفانی با ده سال تجربه کاری در حوزه موسیقی الکترونیک ارائه شده است .

سبکی نوین در آموزش :

از آنجایی که منبع مناسبی از آموزش میکس و مسترینگ در سطح نت وجود نداشت و هنرمندان باید کلی هزینه و وقت صرف می کردند تا با میکس من ها در ارتباط باشند و به صورت خصوصی دوره ببینند .
ما در این پکیج به صورت عملی و در قالب محیط گرافیکی نرم افزار , آموزش های مربوطه را ارائه داده ایم که درک و یادگیری شما هنرجوهای عزیز تضمین شود .

سخنی با شما :

علی دلفانی هستم مدرس , آهنگساز و تنظیم کننده موسیقی الکترونیک :
که با توجه به علاقه و استعداد هموطنانم تصمیم به ارائه آموزش های مربوطه گرفتم تا منبع مناسب و درست آموزشی در اختیار شما عزیزان قرار گیرد .
که امیدوارم پکیج آموزش میکس و مسترینگ مورد استقبال شما هنرمندان واقع شود .

همچنین شما می توانید با مراجعه به بخش فروشگاه محصولات سایت اف ال بند :
نسبت به تهیه و دریافت مابقی جلسات آموزشی در زمینه موسیقی از جمله آهنگسازی و تنظیم اقدام فرمایید .

خرید پکیج آموزش میکس و مسترینگ

لینک دانلود بلافاصله پس از پرداخت , در اختیار شما قرار می گیرد و برای ایمیل شما نیز ارسال می گردد .

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آشپزی 20 Nathaniel ویکیپدیای من دختران باحال آموزش ابتدایی سلامت من مادر شادابی هستم. وبلاگ کرمان